Kryddkvarn av rostfritt stål med fyra fack samt keramisk kvarn. Individuellt förpackad i brun kartong.
Silver (32)
| Material | ABS, Rostfritt stål 201, Karamik |
| Höjd | 21 cm |
| Bredd | 5,2 cm |
| Längd | 5,2 cm |
| Storlek | 5,2 cmx21 cmx5,2 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 240/14.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 37,8 cmx50 cmx24,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Phthalates, Lead, SVHC\'s, LFGB, Bisphenol A (BPA), BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96623532 | 4954 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 298,00 kr
Från 398,00 kr
Från 298,00 kr
Från 189,00 kr
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |