Förkläde i 180 g/m² Eco tex bomull.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 71 x 86 cm |
| Material | Bomull |
| Tryckyta | Screen: 20 x 15 cm, DTG Digital Transfer: 20 x 20 cm, Brodyr: 6 x 6 cm |
| Vikt | 0.190 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | INDIA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1203 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 219,00 kr
Från 8,43 kr
Från 16,30 kr
Från 148,00 kr
Från 41,15 kr
Från 37,15 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |