Från det att Rocky Baroque introducerades har produkten varit stilbildande för en egen genre, olik allt annat. Det var dags att ge serien lite konkurrens - med sig själv. Säg hej till Rocky Baroque som vas.
Kosta Boda är ett av världens främsta varumärken inom glas och glaskonst. Teknik och känsla har förfinats i hjärtat av Smålands skogar ända sedan 1742. Deras glas är färgstarka, modiga, underfundiga och provocerande. Det sticker ut och tar för sig. Kosta Boda är sann passion.
| Material | Kristallglas |
| Designer | Hanna Hansdotter |
| Serie | Rocky Baroque |
| Vikt | 3.1 kg |
| Bredd | 22 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 22 cm |
| Tvättråd | Torka med mjuk trasa |
| Ursprungsland | SE |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
720,00 kr
Från 320,00 kr
Från 280,00 kr
Från 760,00 kr
Från 240,00 kr
Från 320,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |