Små och stora, boningar åt ett huvud eller en kropp, ibland bara, som här, ett fundament för ett hus, ett hem. Kan en skulptur bli enklare-
Kosta Boda är ett av världens främsta varumärken inom glas och glaskonst. Teknik och känsla har förfinats i hjärtat av Smålands skogar ända sedan 1742. Deras glas är färgstarka, modiga, underfundiga och provocerande. Det sticker ut och tar för sig. Kosta Boda är sann passion.
| Material | Kristallglas |
| Designer | Bertil Vallien |
| Serie | Fortress |
| Vikt | 0.5 kg |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 8.5 cm |
| Längd | 6 cm |
| Tvättråd | Torka med mjuk trasa |
| Ursprungsland | SE |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 618 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 320,00 kr
720,00 kr
Från 280,00 kr
Från 240,00 kr
Från 449,00 kr
Från 400,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |