Flasköppnare i bambu med vattenpass.
Brun (11)
| Material | ABS, Rostfritt stål 201, Järn, Bambu |
| Höjd | 2,1 cm |
| Bredd | 4,7 cm |
| Längd | 15,2 cm |
| Storlek | 4,7 cmx2,1 cmx15,2 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 101/12 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 28 cmx34,5 cmx27 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI83941311 | 11473 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 19,20 kr
Från 5,20 kr
Från 9,12 kr
Från 11,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |