Ask med tryck/klicksystem. Fylld med ca. 12 g godis.
Röd
| Material | Metal |
| Längd | 1.5 cm |
| Diameter | 4.5 cm |
| Vikt | 17 g |
| Volym | 47.7129 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 24,00 kr
Från 27,00 kr
Från 18,00 kr
Från 15,50 kr
Från 195,00 kr
Från 10,95 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |